Pozycjonujemy w Google - Pozycjonowanie i optymalizacja

Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy słowa kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy słowa

Pozycjonujemy w Google - Pozycjonowanie i optymalizacja Tanie pozycjonowanie
kluczowe to pokazuje ilość stron zawierającą podane frazy. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywiście stronami z informacjami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych fraz. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem od tego są katalogi tematyczne i regionalne. Te pierwsze służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. Tanie pozycjonowanie
Dodatkowe informacje znalazłem właśnie tutaj Tanie pozycjonowanie - polecam ten artykuł. Zdecydowanie jest warty przeczytania.
Na temat Tanie pozycjonowanie to też niezłe info
Tanie pozycjonowanie też jest ciekawie opisany temat
Warto rzucić okiem także na Tanie pozycjonowanie


© 2019 http://pozycjonowanie-i-optymalizacja.drew-stal.czest.pl/